KONIEC

Voucher 100zł do wykorzystania w kawiarni Starbucks


+36°
Loading...
  • Link docelowy: Przejdź do konkursu
  • Organizator: Adminds Digital SL
  • Tylko dla pełnoletnich: Tak
  • Status: Zakończony
  • Data zakończenia: 2019/05/06

Starbucks Corporation to amerykańska firma produkująca kawę i sieć kawiarni. Starbucks został założony w Seattle w Waszyngtonie w 1971 roku. Od 2019 roku firma prowadzi ponad 30 000 lokali rozmieszczonych na całym świecie.

Starbucks jest uważany za głównego przedstawiciela „drugiej fali kawy”, początkowo odróżniającej się od innych miejsc serwujących kawę w Stanach Zjednoczonych pod względem smaku, jakości i doświadczenia klientów, popularyzując ciemno paloną kawę.

Lokale Starbucks serwują gorące i zimne napoje, kawę pełnoziarnistą, kawę instant znaną jako VIA, espresso, caffe latte, herbatę pełno-porcjową i liściastą, w tym produkty herbaciane Teavana, Evolution Fresh soki, napoje Frappuccino, ciasta La Boulange oraz przekąski, w tym przedmioty takie jak frytki i krakersy; niektóre oferty są sezonowe lub specyficzne dla poszczególnych lokalizacji sklepu. Wiele sklepów sprzedaje zapakowane produkty żywnościowe, kanapki z ciepłą i zimną wodą oraz napoje. Kawa, lody i butelkowane zimne napoje kawowe marki Starbucks są również sprzedawane w sklepach spożywczych.

Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *