AKTYWNY

Wygraj Telewizor Smart TV marki Samsung


+1°
Loading...
  • Link docelowy: Przejdź do konkursu
  • Organizator: Adminds Digital SL
  • Tylko dla pełnoletnich: Tak
  • Status: Zakończony
  • Data zakończenia: 2020/04/05

Wejdź do świata Smart

Inteligentniejszy sposób na oglądanie

Telewizory Samsung Smart są przeznaczone do udostępniania Ci zawartości poza strumieniowaniem, dzięki czemu możesz zaplanować nagrania, wyszukiwanie i grę, łącząc się jednocześnie z większą liczbą urządzeń w całym domu.

Zaprojektowany dla uproszczenia

Od początkowej konfiguracji telewizora Smart TV do przełączania przez różne aplikacje rozrywkowe, Samsung zapewnia bezproblemowe połączenia z intuicyjnymi funkcjami, które umożliwiają w pełni wykorzystanie funkcji Smart TV.

Inteligentne, magiczne doświadczenie

Twój telewizor Samsung Smart TV wraz z SmartThings umożliwia łączenie się z szeroką gamą podłączonych urządzeń w całym domu. Ten ekosystem produktów współpracuje ze sobą bezprzewodowo, aby zautomatyzować dom i ułatwić życie.

Niekończąca się rozrywka

Odkryj swoje ulubione filmy, programy i muzykę w zupełnie nowy sposób z Universal Guide, dzięki czemu wszystkie aplikacje strumieniowe będą dostępne w jednym miejscu i będą zawierały dopasowane do Ciebie rekomendacje.

Intuicyjne sterowanie

Telewizory Samsung Smart TV zapewniają łatwe połączenia z zestawem kina domowego za pośrednictwem OneRemote3 i Auto Detect. Ponadto wirtualny asystent Bixby usprawnia polecenia głosowe bezpośrednio w telewizorze, dzięki czemu można szybko skonfigurować telewizor i z łatwością znaleźć interesujące treści.

Łatwa kontrola domu

Wykorzystaj wygodę inteligentnego domu z telewizorami Samsung Smart. Od zmiany termostatu po oglądanie kamer bezpieczeństwa na telewizorze – steruj wszystkimi podłączonymi urządzeniami bezpośrednio z kanapy.

Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *